Nowe obróbki powierzchni dla systemów elewacyjnych Nowość 2008

Dostępne są już nowe obróbki dla systemu 20, 40 i 100.

Więcej...
O Nas

"Gruszecki" jest firmą rodzinną z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Jakkolwiek produkujemy wszelkiego rodzaju elementy kamienne z granitu i marmuru (blaty kuchenne), ściśle specjalizujemy się w obróbce piaskowca.

Obecnie posiadamy 2 kopalnie piaskowca:

  • Skała (ING Headquarter for Eeastern Europe Warsaw),
  • Czaple (West Institute Poznan, Polish-Italian Foundation of Health Promotion Krakow),
  • Zbylutow drobnoziarnisty, żółtobeżowy, złoże w przygotowaniu.

Ciąg produkcyjny w naszej firmie w pełni pokrywa proces technologiczny. Zapewniamy dostawę produktów w każdym momencie cyklu produkcyjnego, zaczynając od wydobycia i przygotowania elementów surowych w kamieniołomach, poprzez półprodukty, do w pełni wykończonych elementów razem z ich instalacją.

To oznacza że jeżeli szukasz produktów z piaskowca - jesteś we właściwym miejscu, ponieważ my jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy element i zapewnimy najlepszą możliwą ofertę.

Ze względu na wymogi rynku oraz poszerzającą się ofertę produktów asortyment firmy jest podzielony na branże jakie obsługujemy, są to:

Elewacje

Dział obejmuje 3 systemy elewacyjne:

  • system 20mm klejony,
  • system 40mm wieszany na kotwach lub ruszcie ze stali nierdzewnej,
  • system 100mm murowany.

Nasze zdolności to 40000,00m2 elementów gotowych do montażu lub zamontowanych. Wykonujemy również elewacje z materiałów importowanych jak granit, trawertyn lub wapień, jednak najlepsze warunki zaoferujemy dla piaskowca z naszych złóż.

ingbankwawa2n politechnikaww3 wechta10

Materiały posiadają odpowiednie certyfikaty uprawniające do stosowania w budownictwie. Nowością są niespotykane wykończenia powierzchni.

Rezydencje

Jest to dział zajmujący się obsługą mniejszych inwestycji deweloperskich oraz prywatnych. Dział obejmuje elementy wnętrz wykonywane na specjalne zamówienie z materiałów importowanych oraz elementy wykorzystywane na zewnątrz. Szczególnym przykładem jest system elewacyjny 20mm stosowany na ściany izolowane. W ofercie znajdują się takie produkty jak blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki marmurowe, wykończenia łazienek, parapety, schody oraz środki do pielęgnacji kamienia naturalnego.

Domek1 obraz032 lazienkakashmirgold2

Główne produkty to schody, portale drzwiowe i okienne, posadzki, cokoły, balustrady i inne. Nowością są obramienia okienne i portale drzwiowe z systemem Easy-E oraz System 20 dedykowany dla ścian izolowanych i budynków pasywnych – jedyny taki

na rynku*
.

Ogród i Krajobraz

Główne produkty to ogrodzenia, cokoły, chodniki, fontanny, balustrady, kamień murowy oraz rzędowy do ogrodu i inne. Nowościąwzory obrzeży basenowych. Wymagane jest tutaj bezpieczeństwo (brak poślizgu) i niski stopień nagrzewania w upalne dni oraz atrakcyjny kolor - piaskowiec spełnia wszystkie te wymogi.

dsc00193 oct14007 obraz169a

W dziale tym znajdują się także półprodukty surowe przeznaczone do dalszego przerobu. Główne produkty to bloki, nasza zdolność wydobywcza w samym kamieniołomie Czaple to ponad 350-450m3/m-c, oprócz tego oferujemy slaby, płyty poligonalne, kamień murowy i rzędowy itd. Nasza zdolność produkcyjna kamienia murowego to 8500 ton kamienia murowego rocznie. Super oferta: nowe systemy ogrodzeniowe z ceną nie do pobicia…

Kominki

Od 1990 roku zajmujemy się wykonaniem obudów kominkowych. W ofercie firmy znajduje się kilkaset modeli obudów kominkowych w rozróżnieniu według lokalizacji oraz stylu a także wkłady kilkunastu producentów o łącznej ilości ponad 1500 modeli, które można podzielić na grzewcze i widokowe, jedną, dwie szyby boczne, podnoszonych do góry itd. Produkujemy i instalujemy rocznie 500 do 700 kominków. Nowością działu jest linia nowoczesnych obudów wyposażona w system Easy-E. Jako właściciel złóż piaskowca jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dowolną obudowę kominkową w różnym stylu i o dowolnym gabarycie.

027 04842 clario
 

KONTAKT

tel.: 071 3112398
fax: 071 3112757
email: biuro@gruszecki.com.pl