Obramienia okienne i portale drzwiowe Nowość 2008

Elementy dekoracyjne elewacji, a w szczególności obramienia okienne i portale drzwiowe zmienią całkowicie wygląd budynku nadając mu nowy charakter ekskluzywnej rezydencji. Wykonane z kamienia naturalnego gwarantują trwałość wyglądu i świadczą o wyrafinowanym poczuciu estetyki właściciela. Atrakcyjny efekt uzyskany jest przy tym znacznie niższym nakładem finansowym niż w przypadku tradycyjnych elementów masywnych czy nawet profili z tworzywa sztucznego.

Więcej...
Rezydencje

Dział Rezydencje prezentuje szereg produktów dedykowanych do wykończenia wnętrz budynków jednorodzinnych oraz najnowsze linie produktów dla elewacji zewnętrznych wykonanych w różnych systemach:

  • ściany warstwowe,
  • ściany izolowane,
  • ściany wykonane w technologii ICF,
  • ściany o konstrukcji szkieletowej.

W dziale tym można znaleźć przykłady realizacji wykonanych z materiałów w popularnych odcieniach beżowych ( marmury Crema Marfil, Jura Gelb czy Daino Venato) po materiały w bardzo ekscentrycznych i niespotykanych barwach (Moon Yellow, Persian, Black&Gold).

Elementy wielkogabarytowe

Posiadane złoża piaskowca oraz zakład przeróbczy pozwalają na wykonanie elementów wielkogabarytowych o wymiarach znacznie przekraczających typowe, np. łuk wejściowy do Chesterfield o wymiarach 389/60/74cm – 3,63 tony wykonany został z jednego elementu.

Dział Rezydencje obejmuje zakresem:

Obramowki_Bielany_011Portal_schodyPortal_drzwi_aDomek
 

KATALOG

katalogoikm

KONTAKT

tel.: 071 3112398
fax: 071 3112757
email: biuro@gruszecki.com.pl